rezultativna-gra-ukrayintsya-dozvolila-bk-prometeas-viyti-u-pivfinal-chempionatu-gretsiyi

Результативна гра українця дозволила БК "Прометеас" вийти у півфінал чемпіонату Греції

• 6930 переглядiв

КИЇВ. 22 травня. УНН. БК “Прометеас” захисника збірної України Олександра Липового успішно подолав чвертьфінальний етап плей-оф чемпіонату Греції, інформує УНН з посиланням на Федерацію баскетболу України.

Липовий допоміг перемогти баскетболістів “Лавріо” в другому матчі чвертьфіналу чемпіонату Греції — 79:77.

Наш баскетболіст став найкращим у складі своєї команди за результативною ефективністю — 28. За 28:34 хвилини він набрав 18 очок, 8 підбирань, 6 передач, 2 перехоплення.

Це друга перемога “Прометеаса” в чвертьфіналі, яка вивела команду в півфінал. Наступним суперником команди українця стане титулований європейський гранд “Олімпіакос”.

Зазначимо, що в іншій парі 1/2 фіналу “Панатінаїкосу” протистоятиме “ПАОК”.