rekord-rezultativnosti-debyutant-superligi-zdobuv-drugu-pospil-peremogu

Рекорд результативності: дебютант Суперліги здобув другу поспіль перемогу

• 9300 переглядiв

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. БК “Тернопіль” здобув другу перемогу поспіль у Суперлізі, здолавши “Миколаїв” на виїзді — 106:68, передає УНН з посиланням на сайт ФБУ.

Перша чверть пройшла за домінування “Тернополя”. Підопічні Дмитра Забірченка переграли суперника за реалізацією (13/22 проти 5/18), не залишили господарям шансів під щитами (19 підбирань проти 5) та краще діяли командо (8 передач проти 4).

Все це дозволило “Тернополю” забрати першу чверть собі з перевагою +16.

У другій 20-хвилинці гра на підбираннях вирівнялася (12 проти 11 на користь “Миколаєва”). Проте, реалізація в господарів залишилася ідентичною (5/18, з яких 2/8 триочкові), тоді як їхній суперник закинув 8 кидків з 20 спроб (2/7 триочкові).

В передачах гості також були сильнішими (5 проти 2). Це дозволило збільшити “Тернополю” перевагу до +22, а за підсумками поєдинку отримати виграш із різницею в 38 очок.

Відзначимо, що впевнена перемога “Тернополя” 106:68 виявилася рекордом результативності у цьому сезоні.