real-vtretye-pospil-stav-chempionom-ligi-chempioniv

"Реал" втретє поспіль став чемпіоном Ліги чемпіонів

• 19623 переглядiв

КИЇВ. 26 травня. УНН. "Реал Мадрид" обіграв "Ліверпуль" з рахунком 3:1 і втретє поспіль став переможцем Ліги чемпіонів. Це 13 перемога команди за час її існування. Про це повідомляє УНН.

У першому таймі команди не змогли забити голів. Статистика показала, що гравці навіть не могли влучити по воротах, майже все повз. Та ось другий тайм став більш результативним. На 47 хвилині рикошетом від гравця "Ліверпуля" Лалани м'яч потрапив на ногу Іско, який пробив по воротах. М'яч влучив у стійку.

Але вже на 50 хвилині після помилки голкіпера "Ліверпуля" Бензема забив гол. Голкіпер намагався ввести м'яч у гру - покотив м'яч, але поряд був нападник "Реала", від якого м'яч потрапив у ворота.

Ворота вершкових не довго були порожніми. Садіо Мане після кутового забиває "Реалу" через кілька хвилин.

На 70 хвилині "Ліверпуль" міг знову зрівняти рахунок, але Мане влучив у стійку. Згодом і Роналду міг відзначитися, але захист мерсесайдців не дозволив.

На 83 хвилині Гарет Бейл робить дубль. Воротар мерсесайдців не зміг відбити дальний удар Гарета.

Червоні пішли вперед, але захист вершкових відбивав усі атаки суперників.