real-v-vosmiy-raz-vtrativ-ochki-v-matchi-ispanskoyi-primeri

"Реал" у восьмий раз втратив очки в матчі іспанської Прімери

• 10134 переглядiв

КИЇВ. 8 січня. УНН. Мадридський “Реал” не зумів здобути три очки в гостьовому протистоянні 18-го туру іспанської Прімери проти “Сельти”, передає УНН з посиланням на сайти команд.

Відкрити рахунок вдалося господарям. Захист “королівського” клубу загубив Даніеля Васса, який закинув м’яч за комірець Навасу. Проте гості не забарилися з відповіддю і впродовж двох хвилин вже мали перевагу в один м’яч. Дубль оформив Гарет Бейл, який двічі вискочив з-за спин оборонців та реалізував моменти.

На 72 хвилині “Сельта” мала шанс зрівняти цифри на табло, але Яго Аспас не зумів пробити Кейлора Наваса ударом з пенальті. Встановити паритет вдалося уругвайському нападнику Максіміліано Гомесу, який використав помилку тактичну захисту і влучно пробив головою — 2:2.

Таким чином, відставання колективу Зідана від “Барселони” становить вже 16 очок. Окрім того, “галактікос” поступають 7-ма пунктами “Атлетіко” і 5-му “Валенсії”.

Зауважимо, що “Реал” має в активі лише 9 звитяг при 5 нічиїх і 3-х поразках.

Як раніше повідомляло УНН, стали відомими деякі статистичні дані щодо однієї із головних подій у футбольному світі — іспанського “Ель Класіко” (“Реал” — “Барселона”).