real-stav-drugim-chvertfinalistom-ligi-chempioniv

"Реал" став другим чвертьфіналістом Ліги чемпіонів

• 15164 переглядiв

КИЇВ. 8 березня. УНН. Італійський “Наполі” поступився мадридському “Реалу” у матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, що відбувся в Неаполі на арені “Сан-Паоло”, та вибув із розіграшу трофею, передає УНН.

Після програного поєдинку в Мадриді (1:3) неаполітанцям необхідно було йти в атаку та забивати два м’ячі. В першому таймі господарям вдалося відкрити рахунок завдяки удару Мертенса. У другій 45-хвилинці чинні володарі трофею зусиллями Серхіо Рамоса, Альваро Морати та автоголу Мертенса повторили результат домашньої гри з “Наполі” — 3:1.

Таким чином із загальним результатом 6:2 “королівський клуб” пробився до 1/4 фіналу, а італійський залишився за бортом турніру.

“Це був мій сотий матч в Лізі чемпіонів, і я дуже хотів допомогти команді голом в складний момент. Нам було важко, але ми трималися разом. Іноді все просто йде не так, як ти розраховував. Ця гра дала багато приводів для аналізу, особливо перший тайм. Я щасливий, що ми пройшли далі, але ми повинні ретельно розібрати наші помилки”, — зауважив оборонець С.Рамос.

Примітно, що вже у десяти останніх виїзних матчах Ліги чемпіонів УЄФА “Реал” зазнав лише однієї поразки.