real-rozgromiv-klub-lunina-u-debyutniy-gri-kurtua

"Реал" розгромив клуб Луніна у дебютній грі Куртуа

• 15102 переглядiв

КИЇВ. 2 вересня. УНН. Мадридський “Реал” обіграв на “Сантьяго Бернабеу” ФК “Леганес” та одноосібно продовжив лідирувати в турнірній таблиці іспанської Прімери за підсумками трьох турів, передає кореспондент УНН.

На 17 хвилині від виходу м’яча за лицьову лінію воріт “Леганеса” врятував Дані Карвахаль, який відкинув ігровий снаряд головою прямо під удар Гарет Бейлу. Несильний постріл валійця голкіпер гостей не зумів повноцінно відбити — 1:0. Згодом гості покарали мадридців за фол у власній карній зоні у виконанні Каземіро. 11-метровий реалізував Карільо.

По перерві м’ячі залітали виключно у сітку воріт “Леганесу”. На 48 і 61 хвилинах відзначився Карім Бензема, а з пенальті забивав Рамос — 4:1.

Примітно, що один із найдорожчих воротарів планети Тібо Куртуа дебютував за “Реал”.

Додамо, що в заявці гостей ще не був доступний український голкіпер “Реалу” Андрій Лунін, який перейшов до “Леганесу” на правах оренди.