real-prodovzhiv-bezvigrashnu-seriyu-v-chempionati-ispaniyi

"Реал" продовжив безвиграшну серію в чемпіонаті Іспанії

• 11148 переглядiв

КИЇВ. 14 січня. УНН. Мадридський “Реал” програв “Вільярреалу” на стадіоні “Сантьяго Бернабеу” в 19-му турі чемпіонату Іспанії, передає УНН.

Кріштіану Роналду на 23 хвилині був близьким до відкриття рахунку у зустрічі. На удар португальця зі штрафного з труднощами відреагував воротар Асенхо. Незабаром Роналду не зумів переграти голкіпера “Вільяреала” при виході віч-на-віч. Португальський лідер “галактікос” мав ще кілька нагод відзначитися до перерви, але другий тайм розпочався з нулями на табло.

Єдиний гол у баталії відбувся наприкінці поєдинку. Швидкий прорив з добивання реалізував 21-річний півзахисник Форналс 0:1.

Примітно, що “Вільяреал” вперше в своїй історії домігся перемоги на “Сантьяго Бернабеу” в матчі Прімери. До цього “жовта субмарина” зазнала 12 поразок на цьому стадіоні, 5 разів зігравши внічию.

Зауважимо, що “Реал” зазнав 2-ї поразки за останні три поєдинки і з 32 очками посідає 4-те місце. “Вільяреал” з 31 пунктом практично наздогнав “галактікос”.

Як повідомляв УНН, “Шахтар” і “Динамо” увійшли до топ-50 найдорожчих команд світу.