real-napivrezervnim-abo-neosnovnim-skladom-zaznav-porazki-vid-sevilyi

"Реал" напіврезервним складом зазнав поразки від "Севільї"

• 10934 переглядiв

КИЇВ. 10 травня. УНН. В перенесеному матчі 34 туру чемпіонату Іспанії з футболу (Прімери) андалузька “Севілья” на стадіоні “Рамон Санчес Пісхуан” здобула мінімальну перемогу над неосновним складом мадридського “Реалу”, передає УНН.

В першому таймі “Севілья” зробила значний заділ у вигляді двох голів — Бен Йеддера (26 хвилина) і Лайюна (45), якого вистачило для підсумкової звитяги. Після перерви відмітимо нереалізований пенальті Серхіо Рамоса та гол оборонця у власні ворота на 84 хвилині.

Попри цифри на табло (0:3), “галактікос” були близькі аби відібрати три очки в господарів. Спочатку головою забив 21-річний нападник Борха Майорал, а в компенсований час Рамос дещо виправився, забивши 11-метровий (3:2).

Примітно, що через пошкодження у складі мадридців не було Іско, Карвахаля та Кріштіану Роналду, через перебір жовтих карток — Бейла. Окрім того, Зідан вирішив не вносити в заявку Варана, Крооса, Марсело, Модріча і основного воротаря Кейлора Наваса.

Зауважимо, що через поразку “Реал” залишився на три очки позаду “Атлетіка” у боротьбі за срібні нагороди чемпіонату (72 очки).

Нагадаємо, що “Реал” 26-го травня протистоятиме “Ліверпулю” у київському фіналі Ліги чемпіонів на НСК “Олімпійський”.