"Реал Мадрид" знову став тріумфатором Ліги Чемпіонів: кращі кадри

• 38180 переглядiв

КИЇВ. 27 травня. УНН. Мадридський “Реал” — один з найуспішніших клубів світу з багатомільйонною армією вболівальників і такою ж кількістю ненависників. Хтось у захваті від цього клубу, хтось його недолюблює, але очевидно одне — “Реал” заслуговує на повагу і це неможливо заперечувати. Про це повідомляє УНН.

Іспанці є клубом з найбільшим бюджетом у світі з річним оборотом 904 мільйони євро і найціннішим клубом вартістю 9,5 мільярда євро.

“Реал” є одним з найбільш титулованих клубів в іспанському футболі, який завоював у цілому 60 національних титулів; рекордні 33 титули чемпіонату Ла ліги, 19 Кубків Іспанії, 9 разів ставав володарем Суперкубка Іспанії. Є рекордсменом за кількістю перемог і голів у Лізі чемпіонів (13 разів, єдина в Європі команда, яка вигравала цей турнір — тоді ще Кубок Європейських чемпіонів — 5 разів поспіль).

Клуб перемагав в 1956, 1957, 1958, 1959, 1960, 1966, 1998, 2000, 2002, 2014 року, 2016 2017, 2018 році.

Вчора, 26 травня, “Реал Мадрид” обіграв “Ліверпуль” з рахунком 3:1 і в третій раз поспіль став переможцем Ліги чемпіонів.

У першому таймі команди не змогли забити голів. Статистика показала, що гравці навіть не могли влучити по воротах, майже всі удари йшли повз. Але ось другий тайм став більш результативним. На 47 хвилині рикошетом від гравця “Ліверпуля” Лалана м’яч влучив у ногу Іско, який пробив по воротах. М’яч потрапив у штангу.

Але вже на 50 хвилині після помилки голкіпера “Ліверпуля” Бензема забив гол. Голкіпер намагався ввести м’яч в гру — покотив м’яч, але поруч був нападник “Реала”, від якого м’яч влучив у ворота.

Ворота вершкових недовго були порожніми. Садіо Мане після кутового забиває “Реалу” через кілька хвилин.

На 70 хвилині “Ліверпуль” міг знову зрівняти рахунок, але Мане потрапив в штангу. Згодом і Роналду міг відзначитися, але захист мерсесайдців не дозволила.

На 83 хвилині Гарет Бейл робить дубль. Воротар мерсесайдців не зміг відбити дальній удар Гарета.

Червоні пішли вперед, але захист вершкових відбивав усі атаки суперників.