pyatero-ukrayinok-stali-prizerkami-legkoatletichnikh-zmagan-u-polschi

П'ятеро українок стали призерками легкоатлетичних змагань у Польщі

• 10830 переглядiв

КИЇВ. 11 червня. УНН. Польське місто Щецин приймав міжнародний легкоатлетичний турнір "63rd Janusz Kusocinski Memorial". Представниці України стали одними із головних дійових осіб змагань. Про це інформує ФЛАУ, передає УНН.

Ольга Земляк продовжила серію вдалих виступів літнього сезону-2017 перемогою з бігу 400 метрів у Польщі. Цього разу вона подолала дистанцію за 51,78 с.

На дистанції 800 метрів за перемогу боролися дві українки. У Щецині швидшою була Наталія Прищепа (2:02,68 хв), а Ольга Ляхова фінішувала другою, у трьох сотих секунди позаду (2:02,71 хв).

Окрім того, Олена Колесниченко замкнула трійку призерів з бігу на 400 метрів з бар’єрами (56,09 с), Вікторія Ткачук була шостою (57,08 с).

Зазначається, що не обійшлося без представництва України і в секторах. Христина Гришутина посіла друге місце зі стрибків у довжину (6,29 м).

Як повідомлялося раніше, О.Земляк і Юлія Левченко стали володарками бронзових нагород на етапі "Діамантової ліги" у Римі.

Як повідомляв УНН, херсонка здобула гран-прі з легкої атлетики у Парижі.