pyat-zabitikh-myachiv-dopomogli-bavariyi-prodovzhiti-peremozhnu-seriyu

П'ять забитих м'ячів допомогли "Баварії" продовжити переможну серію

• 9821 переглядiв

КИЇВ. 24 травня. УНН. Матч "Баварія" – "Айнтрахт" Франкфурт закрив ігровий змагальний день 27-го туру Бундесліги, передає УНН з посиланням на сайт клубу з Мюнхена.

Завдяки сильній грі — особливо в першому таймі — “Баварія” здобула другу перемогу в другому матчі Бундесліги після відновлення змагань.

На порожній “Альянц Арені” мюнхенці обіграли франкфуртський “Айнтрахт” з рахунком 5:2 (2:0), зміцнивши своє лідерство в турнірній таблиці. Леон Горетцка на 17-й хвилині вивів “Баварію” вперед, на 41-й Томас Мюллер подвоїв перевагу.

Після зміни сторін Роберт Левандовскі на 47-й хвилині довів рахунок до великого. Потім Мартін Хінтереггер подвійним ударом (52-га і 55-та хвилини) ненадовго повернув інтригу. На 61-й хвилині Альфонсо Дейвіс забив четвертий гол своєї команди, на 74-й Хінтереггер знову відзначився, але в цей раз вже в свої ворота.

Варто відзначити, переможна серія мюнхенців в Бунедслізі досягла шести поєдинків — 58 очок і перевага у 4 бали над “Боруссією” Д.

Додамо, у наступному турі відбудеться протистояння лідерів таблиці — “Баварії” і “Боруссії” Д.