pyat-triochkovikh-lipovogo-prinesli-chetvertu-peremogu-promiteasa-v-yevrokubku

П'ять триочкових Липового принесли четверту перемогу "Промітеаса" в Єврокубку

• 9956 переглядiв

КИЇВ. 2 листопада. УНН. Захисник збірної України Олександр Липовий провів результативний матч у 5-му турі групового раунду Єврокубка, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

В даному протистоянні "Промітеас" Липового гостював в іспанської "Андорри". Рахунок 91:81 на користь "Андорри".

Липовий, відігравши 24 хвилини, набрав 15 очок (0/1 двоочкових, 5/8 триочкових, 0/2 штрафних), зробив 2 підбирання, 1 передачу та 1 блок-шот при 2 фолах (РЕ +14).

Відзначимо, що іспанська "Унікаха" українського бігмена Володимира Геруна вдома перемогла італійський "Тренто" – 93:74. Герун, відігравши 15 хвилин, набрав 5 очок (2/4 двоочкових, 1/2 штрафних), зробив 3 підбирання, 1 передачу та 1 блок-шот при 2 втратах та 2 фолах (РЕ +4).

Також додамо, команди наших легіонерів лідирують у своїх групах, маючи в активі по 4 перемоги після 5 зіграних матчів.