portugaliya-vpershe-v-istoriyi-vigrala-chempionat-yevropi-z-futzalu

Португалія вперше в історії виграла чемпіонат Європи з футзалу

• 11575 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. У Любляні підбіг до завершення розіграш чемпіонату Європи з футзалу. В фінальному протистоянні змагалися Іспанія з Португалією, інформує УНН.

Вже на стартовій хвилині поєдинку лідер португальців Рікардіньо перехопив м’яч на чужій половині та відкрив рахунок ударом під поперечину. До кінця першої половини іспанці завдяки комбінації зрівняли цифри на табло. Автором голу став Толра.

На 6-й хвилині другої половини португалець Андре Коельо завдав дальнього удару, який прийшовся по хрестовині воріт противника. Розіграш штрафного у виконанні іспанців закінчився голом у пусті ворота у виконанні Ліна. Проте зняття воротаря на 5-го польового дала свої плоди і в кінці основного часу Коельо перевів гру в екстра-тайми (2:2).

За 55,5 секунди до кінця 2-го екстра-тайму Бруно Коельо реалізував пенальті, оформив пенальті та приніс Португалії перший в історії титул чемпіона Європи. До цього португальці тільки одного разу доходили до фіналу ЧЄ-2010, де поступалися саме іспанцям (2:4).

Примітно, що в поєдинку на “Стожице арені” були присутні 10352 глядачі.

Зауважимо, що у поєдинку за бронзові медалі Росія завдала поразки Казахстану — 1:0.