porazka-v-dvokh-overtaymakh-mikhaylyuk-proviv-rezultativnu-gru-proti-chinnikh-chempioniv-nba

Поразка в двох овертаймах: Михайлюк провів результативну гру проти чинних чемпіонів НБА

• 10352 переглядiв

КИЇВ. 7 лютого. УНН. В рамках змагального дня НБА "Детройт Пістонс" захисника Святослава Михайлюка в двох овертаймах поступився "Лос-Анджелес Лейкерс", передає кореспондент УНН.

Михайлюк вийшов наприкінці першої чверті і до великої перерви реалізував три із трьох перших спроб із дальньої відстані. У другій частині баталії йому не вдалося реалізувати свої спроби — поразка команди 129:135.

За 39 ігрових хвилин уродженець Черкас зумів набрати 11 очок (1/1 двоочкових, 3/8 триочкових). Михайлюк зробив шість підбирань і три результативні передачі. Також українець тричі порушив правила і допустив дві втрати.

Для “Пістонс” поразка стала 18-ю у сезоні. Після 23 зіграних матчів Детройт займає останнє місце на Сході.

У нинішньому сезоні Михайлюк в середньому набирає за свою команду 6,2 очка за матч за 13,8 хвилини на майданчику.