pivzakhisnik-shakhov-oformiv-gol-v-chempionati-gretsiyi

Півзахисник Шахов оформив гол в чемпіонаті Греції

• 11433 переглядiв

КИЇВ. 25 січня. УНН. У 18-му турі грецької Суперліги "АЕК" півзахисника національної збірної України Євгена Шахова на чужому полі зійшовся в безкомпромісному протистоянні з "ПАОКом". Про це інформує УАФ, передає УНН.

Український футболіст вийшов у стартовому складі й уже на 18-й хвилині відзначився своїм другим м’ячем у клубному сезоні.

Утім, цей влучний удар не допоміг команді Шахова, що відіграв до 87-ї хвилини, здобути перемогу — 2:2. Також за “АЕК” забивав Галанопулос, а за господарів Креспо і Віерінья.

Партнер Шахова по команді, український захисник Дмитро Чигринський знаходився в запасі.

Додамо також, наразі, набравши 37 очок, “АЕК” посідає друге місце в турнірній таблиці чемпіонату Греції.

Варто нагадати

Шахов в період з 2016 по 2019 роки захищав кольори “ПАОКу” з яким виграв чемпіонат Греції.