pivzakhisnik-nyukasla-stav-avtorom-kuryoznogo-golu-v-chempionshipi

Півзахисник "Ньюкасла" став автором курйозного голу в Чемпіоншипі

• 14399 переглядiв

КИЇВ. 1 березня. УНН. В англійському Чемпіоншипі (другий за силою дивізіон Англії з футболу) відбулось центральне протистояння. У матчі лідерів чемпіонату "Брайтон" приймав "Ньюкасл", повідомляє УНН з посиланням на ESPN.

Господарі відкрили рахунок ще на 14 хвилині поєдинку, проте за 9 хвилин до завершення баталії 29-річний півзахисник збірної Сенегалу та "Ньюкаслу" Мохамед Діаме зрівняв цифри на табло.

Сенегалець забив ефектний і в той же час курйозний м'яч. Після удару партнера м'яч потрапив в іншого гравця "сорок", а потім вже й до М.Діаме, який підставив ногу, знаходячись спиною до воріт суперника.

Таке взяття воріт М.Діаме надихнуло його партнерів та "Ньюкасл" оформив вольову перемогу (2:1). Наприкінці гри голом відзначився Айозе Перес.

Таким чином "сороки" набрали 73 очки і вирвалися на перший рядок. "Брайтон" відстає на 2 бали.

Додамо, що у Чемпіоншипі сезону 2016/17 сенегалець провів 26 матчів, забив 3 м'ячі і виконав 2 гольових паси.