pershiy-v-istoriyi-ukrayinskiy-motogonschik-stav-peremozhtsem-etapu-chempionatu-svitu

Перший в історії український мотогонщик став переможцем етапу чемпіонату світу

• 16039 переглядiв

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. Український мотогонщик Микита Калінін вийшов переможцем в рамках фінального етапу чемпіонату світу з Супербайку в класі "World Supersport 3000", який відбувся в Ешторілі (Португалія), інформує УНН з посиланням "worldsbk.com".

21-річний Калінін став першим в історії незалежної України мотогонщиком, який виграв гонку Суперпоула. Наш співвітчизник на тренуванні на трасі показав третій результат, проте вже на самій гонці зумів поліпшити свою їзду і фінішувати першим.

Другим став Міка Перес, третім — Бруно Іерачі. За ними розмістився Мейкон Кавакамі та Самуель ді Сора.

Відзначимо, що Калінін виступає за команду “Battley-RT Motorsports by SKM-Kawasaki”. До цього 21-річний українець займав третю позицію в 2017 році на Гран-прі в Італії.

Додамо, Калінін внесений до Книги рекордів України: “Український прорив в MotoGPх” RedBull.