pershiy-gol-pri-shevchenko-ne-vryatuvav-dzhenoa-vid-porazki-v-seriyi-a

Перший гол при Шевченко не врятував "Дженоа" від поразки в Серії А

• 20328 переглядiв

КИЇВ. 11 грудня. УНН. "Дженоа" під орудою Андрія Шевченка зазнала поразки у домашній зустрічі 17-го туру італійської Серії А проти "Сампдорії", повідомляє УНН з посиланням на сайти клубів.

Поєдинок для команди українського тренера знову склався невдало - на 67-й хвилині "Дженоа" поступалося з рахунком 0:3 через дубль Маноло Габбьядіні, а також гол Франческо Капуто.

Єдиною втіхою для Шевченка став перший забитий м'яч "Дженоа" під його керівництвом, який на 78-й хвилині провів Маттіа Дестро – 1:3.

Примітно, що це третя поразка "Дженоа" при одній нічиї під орудою Шевченка. Клуб йде 19-м у таблиці.

У 18 турі "Дженоа" поміряється силами на виїзді з римським "Лаціо" (17 грудня), а перед цим (14 грудня) зустрінеться вдома із "Салернітаною" у Кубку Італії.