pereplutali-zasidannya-kabminu-z-futbolnim-polem-uryad-sogodni-pratsyuye-u-futbolkakh-zbirnoyi-ukrayini

Переплутали засідання Кабміну з футбольним полем: уряд сьогодні працює у футболках збірної України

• 22197 переглядiв

КИЇВ. 30 червня. УНН. На сьогоднішнє засідання Кабінету міністрів України прем’єр-міністр Денис Шмигаль та інші присутні прийшли у футболках збірної України з футболу, передає кореспондент УНН.

Так, всі присутні на засіданні, зокрема Денис Шмигаль, міністр соціальної політики України Марина Лазебна, міністр юстиції України Денис Малюська прийшли на засідання уряду у футболках збірної України з футболу.

“Я вітаю та дякую хлопцям, дякую тренерам за цю перемогу. Такі речі мотивують, об’єднують країну, яка всім серцем вболіває та вболівала за нашу команду. Дякуємо нашій збірній, вітаємо вас”, — сказав Шмигаль.

Що було раніше

Збірна України перемогла шведську збірну у 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу з рахунком 2:1 та переходить до чвертьфіналу.

У чвертьфіналі Україна зустрінеться зі збірною Англії, яка з рахунком 2:0 здолала німців. Матч відбудеться у Римі.

Після перемоги української збірної над шведами, визначилися всі пари 1/4 фіналу Євро-2020.

Артем Довбик побив рекорд, що раніше належав Мішелю Платіні — забитий ним у грі між збірними України та Швеції м’яч став найбільш пізнім за часом переможним голом на чемпіонаті Європи.