peremozhtsem-gran-pri-braziliyi-formuli-1-stav-pilot-z-niderlandiv

Переможцем Гран-прі Бразилії "Формули-1" став пілот з Нідерландів

• 15370 переглядiв

КИЇВ. 18 листопада. УНН. Нідерландський пілот команди “Ред Булл” Макс Ферстаппен став переможцем Гран-прі Бразилії — 20-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів у класі машин “Формула-1”, передає УНН.

Друге місце зайняв французький гонщик “Торо Россо” П’єр Гасли, третім став британський пілот “Мерседеса” Льюїс Хемілтон, що на минулому етапі забезпечив собі чемпіонство за підсумками сезону. Однак після гонки він отримав штраф п’ять секунд за зіткнення з пілотом “Ред Булл” з Таїланду Александером Албоном і на останньому колі відкотився на сьоме місце, а третім став іспанець Карлос Сайнс з команди “Макларен”.

За п’ять кіл до фінішу сталося зіткнення пілотів “Феррарі” німця Себастьяна Феттеля і Шарля Леклера з Монако, в результаті якого обидва зійшли з дистанції. Обидва пілоти “Феррарі” не змогли завершити гонку вперше з 2017 року, тоді з гонки Гран-прі Сінгапуру зійшли Феттель і Кімі Райкконен, що виступав у той час за італійську команду. Також гонку в Бразилії не зміг завершити фінський пілот “Мерседеса” Валттері Боттас.

Ferrari dreamed of the podium, but ended up with a double-DNF #BrazilGP #F1 pic.twitter.com/dTEeleqw9X

— Formula 1 (@F1) November 17, 2019

У загальному заліку першим йде Хемілтон, в активі якого 387 очок, друге місце у Боттас (314), на третє місце піднявся Ферстаппен (260).

Заключний етап пройде в Абу-Дабі 29 листопада — 1 грудня.