peremoga-u-pershiy-gri-klub-ukrayintsiv-nablizivsya-do-vikhodu-v-pivfinal-kubku-gretsiyi

Перемога у першій грі: клуб українців наблизився до виходу в півфінал Кубку Греції

• 10898 переглядiв

КИЇВ. 11 лютого. УНН. Відбулися перші два поєдинки чвертьфінальної стадії Кубку Греції з футболу, повідомляє УНН з посиланням на сайти грецьких клубів.

Що відомо

В одному із протистоянь "АЕК" українських гравців Дмитра Чигринського і Олега Данченка завоював домашню звитягу над ФК "Волос" – 4:2.

Доля поєдинку була вирішена до перерви, коли у воротах гостей дубль оформив Танкович, а також відзначилися Манталос і Олівейра.

Чигринський і Данченко вийшли в стартовому складі "АЕКа". Центрбек відіграв до фінального свистка, а правий захисник отримав картку і в перерві був замінений.

Зазначимо, що на цих суперників ще чекає матч-відповідь, який запланований на друге березня.

В іншому протистоянні 1/4 фіналу "ПАОК" розгромив "Ламію" – 5:2.