peremoga-nad-portu-vivela-atletiko-v-pley-off-ligi-chempioniv

Перемога над "Порту" вивела "Атлетіко" в плей-офф Ліги чемпіонів

• 14539 переглядiв

КИЇВ. 9 грудня. УНН. На стадіоні "Драгау" місцевий ФК "Порту" приймав мадридський "Атлетіко" у зустрічі шостого туру групової стадії Ліги чемпіонів, повідомляє кореспондент УНН.

Другий тайм виявився багатим на події у порівнянні із першим. Грізманн відкрив рахунок на 56 хвилині, а далі в матчі відбулися три вилучення: у "Порту" гру покинув Венделл і Марчесін, а у "матрацників" – Грізманн.

З 90 хвилини за мадридців встигли забити Корреа і Де Паул, а за господарів – Сержіу Олівейра. Як наслідок 3:1 на користь іспанців.

В іншій баталії квартету В "Ліверпуль" обіграв "Мілан" та залишив італійців без єврокубкової весни.

"Порту" фінішував третім та зіграє у Лізі Європи (5 очок). "Атлетіко" другий (7), "Ліверпуль" перший (18).