peremoga-molodizhnoyi-zbirnoyi-ukrayini-zalishila-shansi-na-vikhid-v-yevro-2021

Перемога молодіжної збірної України залишила шанси на вихід в Євро-2021

• 15318 переглядiв

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. У восьмому турі групового етапу перемога молодіжної збірної України над однолітками з Румунії зберегла шанси на кваліфікацію на Євро-2021, передає кореспондент УНН.

На 6 хвилині українці встигли пропустити, але взяття воріт було відмінено. На 70 хвилині українці ударом головою потурбували голкіпера суперників, який перевів м’яч на кутовий. При подачі з кутового страж воріт румунів оформив ще один сейв.

Цитаішвілі на 79 хвилині виборов право для команди на пробиття 11-метрового удару. Капітан команди Булеца успішно виконав покарання. Через кілька хвилин румуни втратили реальний шанс відігратися, а саме стійка врятувала підопічних Руслана Ротаня — 1:0.

Додамо, “синьо-жовті” зберігають теоретичні шанси кваліфікуватися на Євро-2021, але не все залежить від результатів їхніх матчів, що залишилися. Наразі вони мають 10 очок — 3 місце, а румуни другі із 16 пунктами. Але в українців гра у запасі.