olimpik-zavdav-tretoyi-pospil-porazki-fk-arsenal-kiyiv

"Олімпік" завдав третьої поспіль поразки ФК "Арсенал-Київ"

• 7051 переглядiв

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Триста уболівальників на стадіоні “Динамо” ім. Лобановського стали свідками поразки ФК “Арсенал-Київ” у грі 9-го туру УПЛ проти донецького “Олімпіку”, повідомляє УНН із посиланням на сайт донеччан.

У першому таймі глядачі побачили тільки одне взяття воріт. Балашов всім своїм видом показував, що буде виконувати подачу на Кравченка, але замість цього віддав тонкий пас на Вакуленка в штрафну. Хавбек спокійно прийняв м’яч і відправив його у ближній кут — 0:1.

Не реалізувавши свою перевагу на старті другої половини, “олімпійці” дозволили супернику перехопити ініціативу, що вилилося в гол. Донеччани пропустили атаку, підсумком якої став точний удар Гриня — 1:1.

Однак відповідь “Олімпіка” довго чекати не довелося. Донеччани заробили кутовий, Балашов подав на дальню штангу, де один одному стояв Гришко, та відправив м’яч у сітку.

Гості не зупинялися, незабаром їм вдалося заробити 11-метровий. Простріл зліва у виконанні “олімпійців” рукою чогось перервав Лола. До “точки” підійшов Вакуленко, але реалізувати другий пенальті у другому матчі поспіль йому не вдалося — перекладина. І тут же питання міг знімати Ксьонз, проте Павло, обігравши всіх, пробив точно в руки голкіперу.

Невдача й не реалізація тривати так довго не могла, і на 83-й хвилині “Олімпік” все ж забив третій гол. Тейшейра скинув м’яч на Вакуленко, півзахисник вивів одним пасом на побачення з голкіпером Дегтярьова, а нападник спокійно відправив круглого в кут — 1:3.

Варто зазначити, що команда італійця Раванеллі з 4 очками на дні таблиці та поступається найближчим конкурентам вже 5-ма балами. “Олімпік” має 12 пунктів — 4 місце.