olimpik-virvav-peremogu-u-vorskli

"Олімпік" вирвав перемогу у "Ворскли"

• 14562 переглядiв

КИЇВ. 11 березня. УНН. Донецький "Олімпік" у матчі-відкритті 21 туру Ліги Парі-Матч завдав мінімальної поразки полтавській "Ворсклі". Номінальні господарі поля "Олімпік" приймали "Ворсклу" в Полтаві, передає УНН з посиланням на прес-службу команд.

Полтавчани завдяки голам Хльобаса на 20-й та Загорулька на 60-й хвилинах мали перевагу над опонентом у два м'ячі. Проте у відрізку з 65 по 72 хвилини номінальні господарі зуміли здивувати суперника та тричі знайшли помилки у захисті полтавчан.

Відзначилися Моха, Гришко і Матяж. Рахунок 3:2 протримався до фінального свистка, який пролунав з вуст львів'янина Юрія Можаровського.

Примітно, що "Ворскла" через поразку втратила теоретичні шанси пробитися у другий етап чемпіонату в якості команди з топ-6.

Додамо, що наразі команда Василя Сачка має 23 очки – 7 рядок. У переможців гри "Олімпіку" 32 пункти і проміжний результат у вигляді 5-го позиції турнірної таблиці.