olimpik-minimalno-peremig-26-kratnogo-chempiona-rumuniyi

"Олімпік" мінімально переміг 26-кратного чемпіона Румунії

• 9254 переглядiв

КИЇВ. 19 січня. УНН. На зимових тренувальних зборах в Туреччині донецький “Олімпік” протистояв найтитулованішому клубові Румунії бухарестському “Стяуа”. Про це інформує прес-служба донеччан, передає УНН.

Перший момент у матчі створили саме “олімпійці” — Айвазян отримав передачу з флангу, пробив в кут, але голкіпер румунської команди відбив цей постріл. У відповідь Коман міг забивати, але Махарадзе впорався з ударом форварда майже в упор.

Румуни зловили помилку оборони “Олімпіка” на 36-й хвилині. Форвард молодіжної збірної Румунії Ман отримав пас в розріз, вийшов на ворота Махарадзе і перекинув капітана донеччан — 1:0.

Перед самою перервою “Олімпік” міг відігратися, проте удача була на боці суперника. Після подачі з кутового, головою пробивав Велієв — перекладина. Другий тайм “Олімпік” почав з вісьмома замінами, на вістрі атаки з’явився Станіслав Біленький, який і став героєм цієї зустрічі.

На 53-й хвилині зустрічі Хомутов відібрав м’яч в центрі поля, розігнав контратаку, своєчасно забив м’яч Цимбалюку, а той прострілив уздовж воріт — Біленькому залишалося лише влучити у ворота, що він і зробив. А ще через чверть години Біленький оформив дубль. Хомутов знайшов передачею форварда, той підробив м’яч під праву ногу і пробив метрів з 22-х точно в дальній кут — 2:1.

“Вийшла хороша гра з сильним суперником, на тлі якого нам вдалося подивитися багатьох хлопців. Я отримав інформацію, яку треба буде обміркувати і вирішувати, як рухатися далі. Ми виграли свій перший матч у хорошої команди, результат він завжди потрібен з точки зору психології, навіть на зборах. Але ми не ставимо за мету на сьогодні перемогти, нам дуже важливо подивитися хлопців і перемагати в чемпіонаті”, — сказав наставник українського клубу Роман Санжар.

Додамо також, 21 грудня “Олімпік” проведе другий спаринг — з польською “Короною” з Кельце.

Нагадаємо, "Зоря" поступилась польському клубові на зборах у Туреччині.