oleksandriya-zavdala-porazki-odnomu-iz-lideriv-chempionatu-bolgariyi

"Олександрія" завдала поразки одному із лідерів чемпіонату Болгарії

• 10571 переглядiв

КИЇВ. 7 лютого. УНН. ФК "Олександрія" продовжив тренувальний збір на полях Туреччини контрольною зустріччю із болгарським "Левскі", повідомляє УНН з посиланням на прес-службу бронзового призера ЧУ минулого сезону.

В першому таймі ініціативою володіли олександрійці. Більша частина ігрового часу проходила біля воріт Міятовича. На 33 хвилині містяни відкрили рахунок: швидка контратака, прохід лівим флангом Сітала, який увірвавшись до штрафного майданчика, переграв кіпера і забив м’яч −1:0.

Другий тайм розпочався за сценарієм футболістів “Олександрії”. “Жовто-чорні” атакували, суперник змушений був захищатися. На 60-ій хвилині чергова атака підопічних Володимира Шарана призвела до другого голу. Розпочав атаку Довгий. Він віддав пас на Стецькова, а той зробив навісну подачу на Задераку, який зіграв на випередження і влучно пробив головою в верхній кут воріт — 2:0.

На 75 хвилині хтось з гравців “Олександрії” в своєму штрафному майданчику зіграв рукою. Арбітр призначає пенальті. Пробив Костов — 2:1.

На передостанній хвилині матчу прекрасну нагоду забити втратив Шендрик, та м’яч після його удару пролетів значно вище воріт. На останніх хвилинах болгарські футболісти вдалися до примітивного навалу, але це не принесло результату.

Примітно, що “Левскі” наразі йдуть на другій сходинці чемпіонату Болгарії з футболу.