oleksandriya-u-rezultativniy-gri-zdobula-peremogu-nad-chornomortsem

"Олександрія" у результативній грі здобула перемогу над "Чорноморцем"

• 8422 переглядiв

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. Футболісти “Олександрії” продовжили боротьбу за медалі чемпіонату України з футболу, завдавши поразки гостям із Одеси — ФК “Чорноморець”, повідомляє кореспондент УНН.

У першому таймі команди обмінялися по-одному голу. За “моряків” після навісу зі штрафного забив захисник Грачьов, а за господарів ефектним голом відзначився Ковалець. Півзахисник прийняв м’яч грудьми та злету відправив у сітку — 1:1.

Після перерви команди не зменшували атакуючі оберти та забили на двох ще три голи. Вийти вперед господарям дозволило шикарне виконання штрафного від Шастала — в самісіньку “дев’ятку воріт”. По завершенню 70-ї хвилини Банада збільшив різницю — 3:1. Одеситам вдалося тільки зменшити відставання завдяки удару Татаркова.

Варто зазначити, що “Олександрія” з 22 пунктами замикає трійку кращих команд у чемпіонаті. “Чорноморець” з 9-ма на передостанньому щаблі.