oleksandriya-minimalno-obigrala-odeskiy-chornomorets

“Олександрія” мінімально обіграла одеський “Чорноморець”

• 8140 переглядiв

КИЇВ. 11 грудня. УНН. Футболісти “Олександрії” в домашньому поєдинку 18 туру Ліги Парі-Матч стали переможцями у протистоянні з одеським “Чорноморцем” — 2:1, інформує УНН з посиланням на сайт УПЛ.

Майже всі 90 хвилин домінували помірні швидкості, які періодично зростали до високих. До перерви ключові події відбулися рівно посередині тайму: спочатку “Олександрія” відкрила рахунок (гол Микицей), але вже за п’ять хвилин “Чорноморець” відновив рівновагу (Ковалець). Вдруге такий “спалах” активності мав місце наприкінці гри, за наслідком того, що рахунок став 2:1 (Грицук), що змусило одеситів активізуватися.

Більшу частину ігрового часу домінувала жорстка, напружена, цікава з точки зору тактики гра, в якій виграти міг будь-хто. До гольових нагод справа рідко доходила, що підтверджує статистика: обидва колективи завдали сумарно п’ять ударів у створ воріт (із них три — результативні).

Примітно, що зустріч завершилася з чисельними порушеннями правил. Як наслідок, у складі господарів 10 жовтих карток та одне вилучення, у гостей 7 “гірчичників” та одна червона.

Нагадаємо, що “Олександрія” наблизилася до лідируючої трійки чемпіонату — 29 очок і четверта сходинка. Натомість "Чорноморець"з 23 балами 7-й.