oi-2018-ukrayintsi-proveli-pershi-trenuvalni-sesiyi

ОІ-2018: українці провели перші тренувальні сесії

• 10382 переглядiв

КИЇВ. 8 лютого. УНН. У Пхьончхані відбулися тренувальні сесії за день до офіційного відкриття зимових Олімпійських ігор, повідомляє УНН з посиланням на сайт турніру.

Двоє представників України провели тренувальні заїзди в санному спорту. У групі В, у заїзді під номером 3 наш Андрій Мандзій посів 15 сходинку з часом 48,805, поступившись лідеру гонки італійцеві Кевіну Фішналлеру на 0,73 секунди. Антон Дукач став 18-м з 20-ти – 49,319 с.

У гірськолижників у швидкому спуску прийняв участь Іван Ковбаснюк. Його час 1:47,55 став 69-м серед 82-х спортсменів, які стартували. До фінішу дійшов 81 учасник. Кращий показник у канадця Мануеля Осборн-Парадіса – 1:40,45 хв.

Зазначимо, що розіграш медалей у чоловічому гірськолижному спуску та одиночному серед саночників пройде 11-го лютого.

Крім того додамо, українці представлені на зимовій Олімпіаді у 9 з 15 видів спорту. А саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).