odin-iz-lideriv-nba-virvav-peremogu-u-klubu-tsentrovogo-lenya

Один із лідерів НБА вирвав перемогу у клубу центрового Леня

• 7440 переглядiв

КИЇВ. 10 січня. УНН. Провідний клуб нинішнього сезону НБА "Торонто Репторс" приймав "Атланту Хокс" центрового збірної України Олексія Леня, передає кореспондент УНН.

У першій чверті уродженець Антрациту отримав блок-шот від спеціаліста в даному напрямку Сержа Ібаки, але до стартової перерви також поставив блок-шот іншому супернику. Проте українцю так і не вдалося набрати очок у матчі – 0/2 двоочкові, 0/2 триочкові при 6 підбираннях і 1 блок-шоту.

Сама гра відбувалася в непоступливому руслі про що свідчив рахунок на протязі усього протистояння – команди трималися одна біля одної. Проте більш вдала кінцівка гарантувала колективу з Канади звитягу (104:101).

Зауважимо, що "Репторс" при 31 перемозі і 12 поразках лідирує у Східній конференції НБА. "Атланта" має 12 звитяг в 50 зустрічах та 12 місце.