o-len-dopomig-finiksu-peremogti-bk-atlanta-khoks

О.Лень допоміг "Фініксу" перемогти БК "Атланта Хокс"

• 6930 переглядiв

КИЇВ. 2 грудня. УНН. Український баскетболіст Олексій Лень взяв участь в переможному поєдинку “Фінікс Санс” над представником Східної конференції “Атлантою Хокс”, що відбувся на домашньому паркеті “сонячних”, повідомляє УНН з посиланням на сайт клубу.

У першій чверті гравці “Фінікса” зробили вагомий заділ — 36:27, проте гості практично нівелювали відставання в наступному проміжку — 50:48. Наступні два відрізки не виявили переможця (27:27, 32:32), тому переможцем у зустрічі вийшла команда зі штату Аризони — 109:107.

О.Лень з’явився у грі з лави запасних і за 23:10 хвилини став автором 6 очок (3/4 двоочкові), 9 підбирань, 2 блок-шотів та 1 перехоплення.

Нагадаємо, що з показником в 6 перемог при 13 поразках “Санс” знаходяться в нижній частині турнірної таблиці Західної конференції.