nyu-york-niks-u-matchi-proti-miluoki-prodovzhiv-seriyu-porazok-v-nba

"Нью-Йорк Нікс" у матчі проти "Мілуокі" продовжив серію поразок в НБА

• 8871 переглядiв

КИЇВ. 8 лютого. УНН. Баскетболісти “Мілуокі Бакс” здобули виїзну звитягу над іншим представником Східної конференції НБА “Нью-Йоркс Нікс”, інформує УНН.

Більш високий відсоток влучань став запорукою перемоги гравців “Бакс” — 45 проти 41 двоочкові, 30:21 триочкові, 77:66 штрафні. Як наслідок, поступившись у першій чверті одним пунктом, надалі гості виграли наступні три відрізки. Підсумковий результат 103:89.

Найбільший внесок у виграш “Мілуокі” приніс грек Антетокунмпо і Ерік Бледсо — по 23 очки. У стані “Нікс” дабл-дабл на рахунку турка Енеса Кантера — 19+16 підбирань.

Примітно, що на початку другої чверті серйозну травму коліна отримав зірковий форвард “Нікс” та збірної Латвії Крістапс Порзінгіс, який порвав хрестоподібну зв’язку на коліні. Таким чином, лідер латвійської збірної може пропустити літній матч відбору до Кубку світу 2019 року проти команди України.

Зауважимо, що “Нікс” зазнали четвертого програшу підряд і з 23 звитягами при 32 поразках займають 11 місце на Сході. “Бакс” мають 30 перемог при 23 поразках.