novostvoreniy-sk-sokil-zavoyuvav-pershu-domashnyu-peremogu

Новостворений СК “Сокіл” завоював першу домашню перемогу

• 15077 переглядiв

КИЇВ. 21 грудня. УНН. СК “Сокіл” провів свій перший матч у сезоні хокейної Суперліги України на домашній арені, де зустрівся з “Альтаїром”, повідомляє УНН з посиланням на сайт УХСЛ.

У стартовому ігровому відрізку першими рахунок у матчі відкрили господарі. Микита Малухін вивів “Сокіл” уперед і закинув свою дебютну шайбу у хокейній Суперлізі України. Через 10 хвилин Сергій Мельников перехопив шайбу після вкидання та направив її між щитками Богдана Дяченка, подвоївши перевагу.

У другому періоді “Сокіл” продовжив набирати обертів та Іван Бєляков забив третій гол киян, а менш ніж за хвилину Сергій Костіцин закинув четверту шайбу команди.

У третьому періоді “Альтаїр” насідав на ворота Данила Яковлєва, намагаючись реалізувати більшість, але команда відстояла свої володіння. “Сокіл” відповів пресингом біля воріт дружківківців — Сергій Костіцин оформив дубль та зробив 5:0 на табло, а потім дубль оформив ще один гравець київського клубу — Сергій Мельников, збільшивши перевагу команди до 6:0.

Тільки під кінець зустрічі “Альтаїр” закинув шайбу престижу — гол на свій рахунок записав капітан команди Микита Буценко (6:1).

“Сокіл” з 4 очками йде третім у чемпіонаті, а “Альтаїр” ще очок не набирав.