nimechchina-i-chili-rozpisali-mirovu-u-matchi-kubka-konfederatsiy

Німеччина і Чилі розписали мирову у матчі Кубка Конфедерацій

• 13300 переглядiв

КИЇВ. 23 червня. УНН. Збірні Німеччини та Чилі не змогли виявити переможця в матчі другого туру групи B Кубка Конфедерацій-2017 (1:1). Про це повідомляє сайт ФІФА, передає УНН.

Початок баталії був особливо яскравим — чилієць Алексіс Санчес відкрив рахунок красивим ударом в ближній кут, а німці завдяки голу Ларса Штіндля зрівняли рахунок під завершення 45-хвилинки. Другий тайм завершився без забитих м’ячів.

Тепер обидві команди мають по 4 очки в таблиці, випереджаючи Австралію і Камерун.

Зазначається, що і Чилі, і Німеччини досить зіграти внічию в останньому турі, щоб забезпечити собі путівку в півфінал.

Примітно, що найкращим футболістом зустрічі було названо А.Санчеса.

Зауважимо, що гол А.Санчеса став 400-м в історії Кубка Конфедерацій ФІФА. Крім того, форвард лондонського “Арсеналу” забив свій 38-й гол за збірну і став кращим бомбардиром в історії національної команди Чилі.