na-mikolayivschini-zustrili-peremozhtsya-chempionatu-svitu-z-zimovikh-vidiv-sportu-m-yarovogo

На Миколаївщині зустріли переможця Чемпіонату світу з зимових видів спорту М.Ярового

• 9845 переглядiв

МИКОЛАЇВ-КИЇВ. 21 лютого. УНН. Сьогодні на Миколаївщині зустріли паралімпійця Максима Ярового - переможця чемпіонату світу з зимових видів спорту, що проходив у німецькому місті Фінстерау з 10 по 19 лютого. Про це проінформували у прес-службі Миколаївської ОДА, повідомляє УНН.

Миколаївець, майстер спорту України міжнародного класу, став чотирикратним переможцем на цих змаганнях. Перемоги він здобув в категоріях сидячи на дистанціях (спринт), в лижних перегонах на 15 км, 7,5 км та в біатлоні на 7,5 км.

М.Ярового вітали представники Миколаївської облдержадміністрації, Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, Миколаївської спеціалізованої дитячо-юнацької школи Паралімпійського резерву та Миколаївського фізкультурно-оздоровчого клубу інвалідів, а також рідні та друзі спортсмена.

Нагадаємо, 12 лютого Максим Яровий виборов першу золоту медаль на Чемпіонаті світу з лижних перегонів, що проходить в Німеччині. 16 лютого миколаївський паралімпієць М.Яровий отримав друге “золото” на чемпіонаті світу у Німеччині. 18 лютого він виборов третє “золото”.