molodizhna-zbirna-ukrayini-vtratila-shansi-na-vikhid-do-finalnoyi-chastini-yevro-2021

Молодіжна збірна України втратила шанси на вихід до фінальної частини Євро-2021

• 11040 переглядiв

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. Поразка молодіжної збірної України проти однолітків з Північної Ірландії поставила хрест на надіях “синьо-жовтих” поборотися за путівку до фінальної частини чемпіонату Європи-2021, передає УНН з посиланням на УАФ.

Щоб продовжити боротьбу за путівку до чемпіонату Європи 2021 року, молодіжній збірній України мало було перемогти команду Північної Ірландії. Потрібно було, щоб румуни вдома не виграли в мальтійців. Однак, ведучи після першого тайму з рахунком 4:0, підопічні Адріана Муту фактично викреслили команду Руслана Ротаня із числа претендентів на участь у Євро.

Дебют зустрічі був за господарями ірландцями, які не раз турбували Трубіна (слід зазначити, що кіпер збірної України діяв упевнено). Тільки ближче до середини першого тайму підопічні Ротаня освоїлися на чужому полі, проте завершилася ця 45-хвилинка безрезультатно.

Однак, другий тайм не вніс якихось коректив у гру. Більше того, на 61-й хвилині північноірландці вийшли вперед. “Синьо-жовті” намагалися переломити хід зустрічі, але до фінального свистка рахунок на табло так і не змінився — 1:0.

Варто відзначити, що в останніх двох матчах відбірного турніру збірній України залишається боротися тільки за престиж — 10 очок і третій рядок. Румуни мають 19 пунктів, а Данія — 25.