molodizhna-zbirna-ukrayini-u-gri-v-bilshosti-postupilasya-u-kvalifikatsiyi-na-chye-2021

Молодіжна збірна України в більшості поступилася у кваліфікації на ЧЄ-2021

• 12608 переглядiв

КИЇВ. 16 листопада. УНН. Четвертим суперником молодіжної збірної України (U-21) у кваліфікаційному турнірі чемпіонату Європи став лідер групи — збірна Данії, яка виграла всі три свої попередні матчі, інформує УНН з посиланням на УАФ.

Героєм баталії виявився півзахисник італійської “Болоньї” Андреас Сков Ольсен, який оформив хет-трик (5, 24 і 59 хвилини).

Однак українці проявили характер. Назарій Русин розмочив рахунок на 63 хвилині, а з 72 хвилини гості залишились у меншості — Соренсен порушив у власній карній зоні правила і побачив перед собою картку червоного кольору. У “жовто-блакитних” пенальті не зумів забити Шапаренко, але на добиванні спрацював Цитаішвілі — 2:3.

“Ми наробили індивідуальних помилок на багато ігор уперед, але саме на помилках і треба вчитися. Лише за рахунку 0:2 вдалося дещо переломити гру, тому я хочу подякувати хлопцям за характер. У другому таймі ми зіграли набагато краще й могли довести поєдинок навіть до перемоги”, — зізнався наставник українців Руслан Ротань.

Відзначимо, що підопічні Ротаня зазнали третьої поразки у відборі і з 3 очками йдуть тільки 4-ми у групі. Датчани лідирують — 12, Румунія друга — 9, Фінляндія третя — 7.

Також додамо, наступний матч відбірного турніру збірна України проведе 27 березня 2020 року на виїзді проти команди Мальти.