matchem-rosiyi-z-novoyu-zelandiyeyu-startuvav-kubok-konfederatsiy-2017

Матчем Росії з Новою Зеландією стартував Кубок Конфедерацій-2017

• 18668 переглядiв

КИЇВ. 17 червня. УНН. В російському Санкт-Петербурзі пройшов перший матч Кубка конфедерацій-2017, а якому збірна Росії переграла команду Нової Зеландії, передає УНН з посиланням на сайт ФІФА.

У грі було забито два м’ячі. У першій 45-хвилинці автоголом відзначився Майкл Боксолл, а в середині другого тайму гол оформив Смолов — 2:0.

“Гра склалася не так, як ми планували. Особливо перший тайм. Думаю, ми не повинні були пропускати перший гол, просто подарували м’яч супернику. Та й другий м’яч збірної Росії — наша помилка. Обидва пропущені м’ячі нас засмутили. Але в цілому в другому таймі було багато приємного, зокрема, гравці не опускали рук і показали себе командою”, — наголосив наставник Нової Зеландії Ентоні Патрік Хадсон.

Зазначимо, що завтра пройде другий поєдинок даного квартету між Мексикою і Португалією. Також в іншій групі зустрінеться Камерун і Чилі.

Довідка УНН: У Кубку Конфедерацій беруть участь переможці кожного з шести континентальних чемпіонатів, проведених відповідними конфедераціями (КАФ, КОНМЕБОЛ, УЄФА, АФК, ОФК, КОНКАКАФ), переможець чемпіонату світу і команда країни, в якій проводиться чемпіонат світу.