manchester-yunayted-i-shalke-stali-pershimi-uchasnikami-1-8-finalu-ligi-yevropi

"Манчестер Юнайтед" і "Шальке" стали першими учасниками 1/8 фіналу Ліги Європи

• 10847 переглядiв

КИЇВ. 22 лютого. УНН. Відбулися три поєдинки у відповідь в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи за участі гранду Англії “Манчестер Юнайтед”, а також клубів українців “Шальке” та “ПАОКа”, повідомляє УНН.

“Манчестер Юнайтед” в гостях вирвав мінімальну перемогу над французьким “Сент-Етьєном” 0:1. На 17 хвилині відзначився Генріх Мхітарян після передачі Хуана Мати. Половину другого тайму “червоні дияволи” догравали у меншості через вилучення Бейллі.

За сумою двох матчів “МЮ” пробилися до наступної стадії турніру — 4:0.

У зустрічі “Шальке” та “ПАОКа” переможця визначено не було — 1:1. У складі гельзенкірхенців забив в середині першої 45-хвилинки Шопф і практично відразу Настасіч відзначився автоголом. За сумою двох поєдинків далі пройшов представник німецької Бундесліги — 4:1.

Варто відзначити, що у складі “ПАОКа” повний матч провів на полі півзахисник збірної України Євген Шахов, натомість вінгер “жовто-блакитних” Євген Коноплянка не потрапив до заявки “Шальке” на гру.

Зауважимо, в третій грі вечора турецький “Фенербахче” звів в нічию 1:1 протистояння з “Краснодаром” і російський колектив став ще одним учасником 1/8 фіналу (2:1).

Нагадаємо, що завтра відбудуться інші 13 поєдинків 1/16 фіналу престижного турніру.