manchester-siti-bez-zinchenka-zaznav-drugoyi-porazki-v-sezoni-apl

"Манчестер Сіті" без Зінченка зазнав другої поразки в сезоні АПЛ

• 10789 переглядiв

КИЇВ. 23 грудня. УНН. Чинний чемпіон Англії з футболу “Манчестер Сіті” вдома прийняв “Крістал Пелас” у грі 18 туру внутрішнього чемпіонату країни, передає кореспондент УНН.

На гол головою Гюндоган на 27 хвилині “Крістал Пелас” відповіли одразу двома м’ячами впродовж кількох хвилин. Шлюпп пробив низом з-під ноги оборонця, а Таунсенд оформив шикарний гол дальнім пострілом зльоту під поперечину.

На 51 хвилині фланговий оборонець Уокер не встиг до м’яча та збив у власній карній зоні опонента. З пенальті був влучним Мілівоєвіч. За 5 хвилин до кінця основного часу “міщани” відквитали один м’яч завдяки зусиллям Де Брюйне — 2:3.

Варто зазначити, що Олександр Зінченко просидів усю гру в запасі.

Додамо також, “Манчестер Сіті” зазнав тільки другого фіаско в чемпіонаті (44) проте відстає від лідера “Ліверпулю” на 4 пункти.