malinovskiy-vzyav-uchast-u-rozgromniy-peremozi-atalanti-nad-milanom

Маліновський взяв участь у розгромній перемозі "Аталанти" над "Міланом"

• 19100 переглядiв

КИЇВ. 24 січня. УНН. У 19-му турі італійської Серії А "Аталанта", півзахисника національної збірної України Руслана Маліновського, на виїзді провела поєдинок із лідером першості "Міланом", передає УНН з посиланням на сайт бергамців.

"Аталанта" завдала вдвічі більшу кількість ударів по воротах та домоглася свого – 3:0. Рахунок був відкритий у першому таймі центрбеком Ромером, а після перерви Ілічіч відзначився ударом з пенальті, а також нападник з Колумбії Сапата.

Український футболіст з’явився на полі лише на 90+1-й хвилині зустрічі, яка закінчилася перемогою його команди з рахунком 3:0.

Із 36 очками бергамці посідають четверту сходинку в турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Мілан" залишився лідером Серії А – 43 пункти.

Додамо, що в інших поєдинках "Інтер" втратив очки проти "Удінезе" (0:0), а "Рома" вдома подужала ФК "Спеція" – 4:3.