malinovskiy-vidznachivsya-debyutnim-golom-za-atalantu

Маліновський відзначився дебютним голом за "Аталанту"

• 8923 переглядiв

КИЇВ. 20 липня. УНН. Півзахисник національної збірної України Руслан Маліновський провів перший поєдинок у складі італійської "Аталанти", повідомляє кореспондент УНН.

У рамках традиційного літнього "Trofeo Fra.mar" клуб із Бергамо зустрічався з представником Серії D "Брузапорто" й не залишили опонентам шансів - 9:0.

На 10 хвилині Маліновський оформив ефектну та результативну передачу на дальню стійку після якої забив м'яч Коллі. Ближче до завершення тайму "Аталанта" завоювала право на пробиття пенальті, і наш гравець розвів м'яч та воротаря суперника по різним кутам воріт.

Відзначимо, що на другий тайм наставник Джан Пьєро Гасперіні змінив Маліновського та інших 10 партнерів українця.

Додамо, в наступному товариському поєдинку Маліновський та компанія проведуть 21-го липня із ФК "Ренате".