lviv-zaznav-porazki-u-rezultativnomu-poyedinku-iz-mariupolem

"Львів" зазнав поразки у результативному поєдинку із "Маріуполем"

• 7464 переглядiв

КИЇВ. 4 квітня. УНН. Заключний матч середи за участі “Львову” і “Маріуполя” приніс результативний рахунок на користь приазовців, інформує УНН з посиланням на сайт “Львову”.

На 13-й хвилині подача зі штрафного у виконанні гравця “Маріуполя” оминула усіх гравців у штрафному майданчику і перетворилася в удар у дальній кут. Бандурі довелося відбивати м’яча на кутовий.

“Львів” відповів активністю на правому фланзі Педро, який спочатку не влучив зі штрафного у ближній верхній кут, а згодом заробив на собі фол, після чого Ліпе з 25-ти метрів ідеальним “пострілом” влучив у ліву дев’ятку.

У середині першого тайму команди знову обмінялися небезпечними моментами. Спочатку Зубков ударом у падінні з-за меж штрафного пробив вище воріт, а згодом Педро у вирішальний момент не влучив по м’ячу, замикаючи у володінням “Маріуполя” передачу Алваро. До перерви ще Алваро одного разу перевірив реакцію Гальчука на лінії воріт, а ближче до свистка арбітра Яворський зважився на дальній удар, після якого “сфера” просвистіла трохи вище поперечини.

На 54-й хвилині арбітр залишив львів’ян у меншості, вилучивши з поля за друге попередження Мартана і призначивши пенальті у ворота Бандури. Воротар не вгадав із напрямком польоту м’яча, і Зубков з “точки” зрівняв рахунок.

У середині другого тайму супермомент не використав Бруно, коли вдало відгукнувся на вертикальну передачу від партнера, вийшов сам-на-сам із Гальчуком, проте пробив прямо до рук голкіперу. Покарання від “азовців” було миттєвим. Зубков розрізною передачею вивів Борячука на ударну позицію і той не залишив жодних шансів воротарю.

На 77-й хвилині Зубков і взагалі погіршив настрій львівським вболівальникам, забивши третій гол. У контратаці півзахисник гостей зачепився за м’яч біля лінії штрафного майданчика, на ривку пішов від Насонова і ударом з лівої вразив дальній нижній кут воріт.

На 80-й хвилині високий пресинг “синьо-золотих левів” призвів до перехоплення біля опозиційних володінь і влучного удару у дотик Приймака, який подарував надію на позитивний результат та дав привід для фінального штурму воріт “Маріуполя”. Проте на більше господарів не вистачило — 2:3.

Додамо, “Львів” опинився на останньому місці верхньої шістки (30 очок), а “Маріуполь” піднявся до зони євро кубків — 33.