liverpul-zavdav-manchester-siti-pershoyi-porazki-v-sezoni-apl

"Ліверпуль" завдав "Манчестер Сіті" першої поразки в сезоні АПЛ

• 10148 переглядiв

КИЇВ. 16 січня. УНН. У центральній баталії 23-го туру Англійської Прем’єр-ліги “Ліверпуль” на “Енфілді” приймав лідера чемпіонату “Манчестер Сіті”, передає кореспондент УНН.

На старті зустрічі Алекс Окслейд-Чемберлен з-за меж штрафного майданчику, ніби більярдним ударом відправив м’яч у дальній нижній кут воріт Едерсона. На перерву колективи пішли за нічийного результату. Лерой Сане на фланзі продемонстрував технічний прийом м’яча грудьми після чого увірвався до карної зони та пробив кіпера Каріуса у ближній кут воріт.

Перша половина наступної 45-хвилинки дозволила “мерсисайдцям” святкувати виграш. Спочатку Роберто Фірміно корпусом відтіснив Стоунза та перекинув голкіпера “містян”. Вже через кілька хвилин обрізка захисника Отаменді обернулася голом у дев’ятку воріт у виконанні Мане. На 68 хвилині каскад помилок гостей продовжив Едерсон — воротар вибіг зі штрафного і вибив м’яч прямо на єгиптянина Салаха, який закинув ігровий снаряд в пусті ворота — 4:1.

В заключні 10 хвилин “городяни” зуміли врятуватися від розгромного фіаско завдяки голам Бернарду Сільви та Ілкая Гюндогана — 4:3.

Варто відзначити, що українець Олександр Зінченко провів усе протистояння на лаві запасних.

Примітно, що “Манчестер Сіті” зазнав першої поразки в 23 турах, проте з великим запасом в 15 очок переганяє найближчих переслідувачів — “Манчестер Юнайтед” і “Ліверпуль” (62 очки проти 47).