liverpul-u-poyedinku-z-totenkhemom-zdobuv-pyatu-peremogu-na-starti-apl

"Ліверпуль" у поєдинку з "Тотенхемом" здобув п'яту перемогу на старті АПЛ

• 8076 переглядiв

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Учасник київського фіналу Ліги чемпіонів “Ліверпуль” в центральному матчі 5-го туру Англійської Прем’єр-ліги в гостях змагався із “Тотенхемом”, повідомляє кореспондент УНН.

На першій же хвилині “мерсисайдці” забили гол, який арбітр не зарахував через положення поза грою Садіо Мане. Згодом голкіпер Ворм врятував “шпор” після гострого удару Салаха. Однак у простій ситуації страж воріт не зумів вибити м’яч. Як наслідок Вейналдум головою вдало пробив. Мішель Ворм вибив м’яч, який вже перетнув лінію воріт (0:1).

Після перерви Роберто Фірміно забив другий гол за “Ліверпуль”, коли Ворм не зумів зафіксувати м’яч у рукавичках. Господарі змогли тільки відіграти один гол вже на 3-й компенсованій хвилині. Автор голу Ерік Ламела — 1:2.

Примітно, що матч на стадіоні “Вемблі” відвідали трохи більше 80 тисяч уболівальників.

Додамо також, “Ліверпуль” поки не втратив жодного очка в чемпіонаті — 15. “Тотенхем” також тримається у верхній частині АПЛ — 9 пунктів.