liverpul-i-totenkhem-rozpisali-mirovu-u-tsentralniy-gri-apl

"Ліверпуль" і "Тотенхем" розписали мирову у центральній грі АПЛ

• 10737 переглядiв

КИЇВ. 5 лютого. УНН. Лівперульска арена “Енфілд” за присутності біля 53 тисяч уболівальників прийняла протистояння 26-го туру АПЛ між “Ліверпулем” та “Тотенхемом”, передає кореспондент УНН.

Довгий час “мерсисайдці” лідирували у грі завдяки голу єгиптянина Салаха у самому дебюті. Джеймс Мілнер був близьким аби подвоїти перевагу, проте м’яч після його удару пролетів біля стійки.

Розв’язка баталії трапилася в заключні 10 хвилин. На 80-й хвилині Віктору Ваньямі вдався красень-гол з-за меж карної зони — м’яч потрапив у дев’ятку воріт Каріуса (1:1). На 88 хвилині вже Каріус став героєм епізоду, відбивши постріл по центру з пенальті у виконанні Гаррі Кейна. За це “шпори” поплатилися на 1-й компенсованій хвилині, коли Салах обійшов практично усіх оборонців та відправив м’яч у ворота.

Гостям вдалося врятуватися вже на 4-й компенсованій хвилині. Арбітр матчу порахував, що найдорожчий захисник світу (за ціною трансферного переходу) Ван Дейк порушив правила у власній карній зоні, та призначив ще одне пенальті. На цей раз Кейн переграв голкіпера “Ліверпулю” 2:2.

Зауважимо, що різниця між командами в турнірній таблиці складає 2 очки — “Ліверпуль” з 51-м йде третім, а “Тотенхем” поступається та крокує на 5-му місці.

Додамо також, у наступному турі на уболівальників очікує лондонське дербі — “Тотенхем” проти “Арсеналу”, а “Ліверпуль” відправиться у гості до “Саутгемптона”.