liga-natsiy-zbirna-nimechchini-perervala-bezprograshnu-domashnyu-seriyu-ukrayini

Ліга націй: збірна Німеччини перервала безпрограшну домашню серію України

• 14928 переглядiв

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. Збірна України поступилася Німеччині в рамках зустрічі Ліги А Ліги націй, яка відбулася на НСК "Олімпійський" у Києві, передає кореспондент УНН.

Німці більшу частину часу контролювали м’яч і створили перший момент, але Бущан відзначився сейвом. В середині тайму Рюдігер прострілив з-під ніг українських гравців, а Матіас Гінтер зумів вдало замкнути передачу низом — 0:1.

Неймовірний сейв здійснив Бущан на 35 хвилині, коли Гнабрі пробивав з близької дистанції. На початку другої половини тривіальна подача з флангу до штрафної Клостерманна призвела до грубої помилки Бущана, який випустив м’яч з рук та дозволив Горетцка забити у порожню сітку.

Загалом підопічні Шевченка діяли на контратаках і одна з них дала свої плоди. На 75 хвилині Ніклас Зюле у підкаті зарядив по ногах Яремчуку і арбітр призначив 11-метровий удар, який реалізував Руслан Маліновський.

Черговий сейв на 82 хвилині здійснив Бущан — страж воріт відреагував на гострий постріл Гнабрі. Господарі поля, які відіграли зустріч без низки травмованих гравців, провели активно кінцівку протистояння та з усіх сил шукали варіанти біля чужих воріт, але рахунок невтішний — 1:2.

Примітно, що у “жовто-блакитних” при Шевченко обірвалася безпрограшна домашня серія, яка налічувала 9 перемог і 1 нічию. Натомість збірна Німеччини здобула першу перемогу в Лізі націй УЄФА — 5 очок і друге місце, в українців три очки і 3-тя сходинка квартету.