liga-natsiy-shveytsariya-deklasuvala-islandiyu

Ліга націй: Швейцарія декласувала Ісландію

• 11950 переглядiв

КИЇВ. 9 вересня. УНН. У Санкт-Галлені пройшов поєдинок другої групи Дивізіону А Ліги націй за участі Швейцарії та Ісландії, передає кореспондент УНН.

На 13 хвилині супер-гол забив Стівен Цубер із “Хоффенхайма”, який лівою ногою відправив м’яч під поперечину. Десять хвилин необхідно було господарям аби подвоїти перевагу. Шачірі подав зі штрафного, голкіпер відбив м’яч перед собою, де на добиванні спрацював Закарія.

Вже після відпочинку Шачірі домігся свого та відзначився ударом із штрафного з гострого кута. Харіс Сеферовіч зробив рахунок розгромним на 67 хвилині. Згодом Сеферовіч став асистентом при взятті воріт Айєті. Погром ісландців завершив екс-футболіст київського “Динамо” Адмір Мехмеді на 87 хвилині — 6:0.

Зазначимо, що вже 11-го вересня Ісландія матиме шанс реабілітуватися у грі вдома із Бельгією.