liga-chempioniv-shakhtar-sensatsiyno-obigrav-barseolonu

Ліга чемпіонів: "Шахтар" сенсаційно обіграв "Барселону"

• 81276 переглядiв

КИЇВ. 7 листопада. УНН. Український футбольний клуб "Шахтар" сенсаційно обіграв "Барселону" в Гамбурзі з рахунком 1:0, передає УНН.

Вирішальний гол забив Данило Сікан.

"Ця перемога для тебе, Україно!" - повідомили в ФК "Шахтар" після завершення матчу.

Нагадаємо

«Шахтар» і «Барселона» провели між собою 10 матчів у всіх турнірах: «гірники» мають 2 перемоги, 1 гра завершилася внічию, 7 разів сильнішими були каталонці. Загальна різниця м’ячів: 9–20.

25 жовтня 2023 року команди зустрічалися в Барселоні. Господарі мали перевагу в першому таймі, що втілили в 2 голи: на 28-й хвилині Ферран Торрес вдало зіграв на добиванні та відкрив рахунок, а на 36-й хвилині ударом здалеку забив Фермін Лопес. По перерві «гірники» стали діяти значно сміливіше, і на 62-й хвилині Георгій Судаков після комбінації з Азаровим відіграв м’яч. Решту часу підопічні Маріно Пушича провели в намаганнях зрівняти рахунок, але реалізувати свої моменти їм не вдалося – 1:2.